Zengin Baba Yoksul Baba Kitap Tavsiyesi

Bence tekrar tekrar okunması gereken kitaplardan birisi. Sizi çerçevenin dışına taşıyıp resmin bütününü görmenizi sağlıyor. Niçin eğitim alıyoruz? Para nedir? Neden okullarda parayı nasıl kullanacağımız öğretilmiyor? Zengin baba çocuğuna fakir babadan farklı ne öğretir? Sorularının cevaplarını net bir şekilde bulacaksınız.

Kişinin çeşitli sosyal baskılarla kısıtlandığı, çevremizin ve okulun bizi nasıl kısıtladığı ve yoksul bir hayata mahkum ettiğini, zengin olma yolunda doğru bilinen yargıların aslında ne kadar yanlış olduğunu bizlere olağanüstü bir şekilde anlatarak bu durumdan nasıl sıyrılacağımızı, kendi finansal özgürlüğümüzü kazanmak için hangi yolları tercih etmemiz gerektiğini ve bu yola çıkarken hangi birikim ve mental özelliklere sahip olmamız gerektiğini kişisel deneyimleri ve örnek teşkil eden zengin babasının öğütleri ile yoksul babasının yanlış yargılarını kıyaslayarak anlatan tam bir şaheser.

Okuyun, okutun kesinlikle vizyonunuz değişecek, daha kaliteli ve mutlu bir hayat için kendinizde bir motivasyon, bir güç kaynağı bulacaksınız.